(8 45) 46 03 22, (8 645) 04866

Biblioteka

Bibliotekos knygos skolinamos tik iš anksto jas užsakius kolegijos el. paštu ir gavus bibliotekos darbuotojos atsakymą, kuriame nurodomas konkretus knygų atsiėmimo laikas. Vartotojai aptarnaujami tik su apsaugos priemonėmis (veido kaukėmis ir pirštinėmis). Neaptarnaujami
vartotojai, kurie turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (pvz. karščiavimas, sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas).

Kaip užsakyti knygas
• Kolegijos elektroniniame kataloge susirandate reikalingą knygą ir pasitikslinate, ar yra laisvų egzempliorių.
• Parašote iš kolegijos el. pašto laišką adresu: biblioteka@panko.lt
• Laiške turite nurodyti:  savo vardą ir pavardę, reikalingų knygų sąrašą (sąraše turi būti knygos pavadinimas, autorius(iai), pageidautina ir leidimo metai).
• Knygos, kurių išdavimo sąlygose parašyta Skaitykloje, į namus neskolinamos. Jas galime išduoti tik savaitgaliui, švenčių dienoms. Dėl šių knygų pasiėmimo ir grąžinimo sąlygų tariamasi kiekvienu atveju individualiai su bibliotekos darbuotoja.

Kaip pasiimti knygas
• Pasiimti užsakytas knygas galite tik gavę laišką iš bibliotekos darbuotojo, kuriame nurodytas konkretus knygų atsiėmimo laikas.
• Turite atvykti nurodytu laiku, kad nebūtų skaitytojų srauto. Jeigu negalite atvykti nurodytu laiku, parašykite el. paštu ir susitarkite dėl kito laiko.
• Atvykdami į biblioteką pasiimti knygų, dėvėkite kaukes ir vienkartines pirštines. Atėję į biblioteką nurodytu laiku, laikykitės tvarkos ir reikalaujamų atstumų vienas nuo kito.
• Knygų skolinimo procedūrą bibliotekos sistemoje atliks bibliotekos darbuotoja, po to atneš knygas į kolegijos vestibiulį, kur jos bus išduotos, parodžius asmens dokumentą.

Knygų skolinimo sąlygos
• Įprastai knygos išduodamos 1 mėnesiui. Jeigu knygų egzempliorių biblioteka turi pakankamai, po mėnesio nereikalausime jų grąžinti. Knygas galite laikyti kiek reikia.
• Artėjant knygų grąžinimo pabaigos laikui knygas reikia prasitęsti per bibliotekos elektroninį katalogą, prisijungus su AKADIS slaptažodžiu arba informuoti bibliotekininkę, kuri knygas jums pratęs.
• Nesijaudinkite dėl priskaičiuojamų delspinigių už laiku negrąžintas knygas. Biblioteka kol kas jų nerenka.

Knygų grąžinimo sąlygos
• Jeigu reikia grąžinti knygas (dėl to, kad biblioteka turi nedaug tos knygos egzempliorių, arba knyga turi statusą Skaitykloje, arba esate baigiamojo kurso studentas) knygas galite atnešti į kolegiją ir palikti tam skirtoje vietoje. Knygos keletą dienų bus karantinuojamos, o po to išdėliojamos į lentynas.

Spausdinimo paslauga
• Mokama spausdinimo paslauga teikiama tik atsiuntus spausdinamą savo rašto darbą į biblioteką e. paštu biblioteka@panko.lt.  Biblioteka informuos, kada jūsų darbas bus atspausdintas ir nurodys laiką kada ateiti jo pasiimti. Atsiskaitymas už paslaugą įprastai bankinėmis kortelėmis.

Informacijos paieška
• Informacijos paieškai kursiniams bei baigiamiesiems darbams siūlome naudotis virtualia biblioteka bibliotekos prenumeruojamomis e. knygomis, mokslinės informacijos duomenų bazėmis bei atviros prieigos elektroniniais ištekliais. Kolegijos prenumeruojamų e. knygų sąrašus ir daugiau informacijos apie elektroninius išteklius rasite čia. Jeigu pateiktuose sąrašuose jums reikalingos knygos nerandate, bet ji yra VGTU, KTU, Vitae Litera, VDU, KVK, KU e. knygų platformose, kreipkitės. Stengsimės, kad reikalingos knygos prieiga būtų atverta.
Prie kolegijos prenumeruojamų elektroninių išteklių reikia jungtis per VMA. Kilus nesklandumams kreipkitės e. paštu biblioteka@panko.lt, arba tel.: 8 45 46 68 47

Galimi darbdaviai:

Keisti šrifto dydį