Panko.lt
Studentų priėmimas: tel. +370 607 96156

G. Kunigonis. Nuo mažens domėjausi inžinerija

2025-07-22

„Studijavau elektromechaniką – šią specialybę pasirinkau, nes nuo mažens domėjausi inžinerija,“- sako alumni Gustas Kunigonis.

„Panevėžio kolegiją nusprendžiau rinktis dėl kelių priežasčių: ji arti namų, o jos dėstytojai – kompetentingi specialistai, dalis jų taip pat dėsto universitetuose. Tai man suteikė pasitikėjimo, kad gausiu kokybiškas ir vertingas žinias.

Studijų metu įgijau daug įvairiapusių žinių, ypač mechanikos srityje, susipažinau su elektros inžinerija. Dėl to, pasirinkta specialybė atvėrė plačias karjeros galimybes. Nors pačios studijos nebuvo labai sunkios, baigiamasis darbas pareikalavo daug pastangų. Esu ypač dėkingas savo darbo vadovui dr. Dainiui Vaičiuliui – jis visada nuoširdžiai atsakydavo į mano klausimus ir padėjo gilinti profesinį supratimą.

Manau, kad Panevėžio kolegija – puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia pagilinti žinias ar atrasti ką nors naujo.“

Galimi darbdaviai: