(8 45) 46 03 22, (8 645) 04866

Stažuotės

Panevėžio kolegijos Biomedicinos mokslų fakultetas kartu su Mokslo taikomosios veiklos ir neformalaus švietimo skyriumi organizuoja neformaliojo švietimo tobulinimo renginius:

Stažuotės BURNOS PRIEŽIŪROS specialistams:

Burnos higienisto stažuotės tikslas – atnaujinti ir pagilinti burnos higienisto praktinius įgūdžius ir žinias, nes burnos higienisto darbo sritis – odontologinių ligų ir jų rizikos faktorių išaiškinimas ir profilaktika siekiant sumažinti įvairių gyventojų grupių ėduonies ir periodonto ligų paplitimą ir intensyvumą. Šios mokymo programos dalyviai gali būti burnos higienistai, sėkmingai baigę burnos higienos studijų programą ir turintys burnos higienisto profesinę kvalifikaciją.

Programa suderinta su Lietuvos Respublikos Odontologų rūmais.

Stažuotės apimtys ir kaina dalyviui – 18 val. (kaina 90 EUR), 36 val. (kaina 175 EUR), 60 val. (kaina 235 EUR), 90 val. (kaina 380 EUR).

Stažuotės GYDYTOJO ODONTOLOGO padėjėjams:

Gydytojo odontologo padėjėjo stažuotės tikslas – atnaujinti ir pagilinti gydytojo odontologo padėjėjo praktinius įgūdžius ir žinias, nes gydytojo odontologo padėjėjas privalo prižiūrėti ir mokėti naudoti odontologinius įrengimus ir kitas reikiamas darbo priemones; paruošti odontologines medžiagas, kurias naudoja odontologas; parinkti ir taikyti tinkamus dezinfekcijos ir sterilizacijos būdus bei priemones; mokyti pacientą individualios burnos higienos; įvertinti gyvybinius paciento požymius; vykdyti teisės aktų ir kitų norminių dokumentų reikalavimus.

Šios mokymo programos dalyviai gali būti gydytojo odontologo padėjėjai, sėkmingai baigę odontologinės priežiūros studijų programą ir turintys gydytojo odontologo padėjėjo profesinę kvalifikaciją.

Programa suderinta su Lietuvos Respublikos Odontologų rūmais.

Stažuotės apimtys ir kaina dalyviui – 18 val. (kaina 90 EUR), 36 val. (kaina 175 EUR), 60 val. (kaina 235 EUR), 90 val. (kaina 380 EUR).

Kreiptis į Panevėžio kolegijos mokslo taikomosios veiklos ir neformalaus švietimo skyrių tel. 860796146 arba el. paštu vytautas.paliukas@panko.lt

Galimi darbdaviai:

Keisti šrifto dydį