(8 45) 46 03 22, (8 645) 04866

Stažuotės

Panevėžio kolegijos Biomedicinos mokslų fakultetas kartu su Mokslo taikomosios veiklos ir neformalaus švietimo skyriumi organizuoja neformaliojo švietimo tobulinimo renginius:

Stažuotės BURNOS PRIEŽIŪROS specialistams:

Panevėžio kolegijoje nuo 2019 m. gegužės mėn. 27 d. organizuojamos Odontologinės priežiūros ir Burnos higienos stažuotės.

Burnos higienisto stažuotės tikslas – atnaujinti ir pagilinti burnos higienisto praktinius įgūdžius ir žinias, nes burnos higienisto darbo sritis – odontologinių ligų ir jų rizikos faktorių išaiškinimas ir profilaktika siekiant sumažinti įvairių gyventojų grupių ėduonies ir periodonto ligų paplitimą ir intensyvumą. Šios mokymo programos dalyviai gali būti burnos higienistai, sėkmingai baigę burnos higienos studijų programą ir turintys burnos higienisto profesinę kvalifikaciją.

Programa suderinta su Lietuvos Respublikos Odontologų rūmais.

Dalyviai: odontologo padėjėjai / burnos higienistai, baigę Odontologinės priežiūros ar Burnos higienos studijų programą ir turintys atitinkamą profesinę kvalifikaciją.

Stažuotės apimtys ir kaina – 18 val. (kaina 90 EUR), 36 val. (kaina 175 EUR), 60 val. (kaina 235 EUR), 90 val. (kaina 380 EUR).

Programos suderintos su Lietuvos Respublikos Odontologų rūmais. Baigus stažuotę išduodamas pažymėjimas.

Pirmas susitikimas 2019-05-27 (pirmadienį), 10 val., 242 aud. (Laisvės a. 23).

Registracija iki 2019-05-21, adresu: Panevėžio kolegija, Laisvės a. 23, 111 kab., el. p. rimanta.pagiriene@panko.lt ar tel. 8 671 42261.

 

Stažuotės GYDYTOJO ODONTOLOGO padėjėjams:

Gydytojo odontologo padėjėjo stažuotės tikslas – atnaujinti ir pagilinti gydytojo odontologo padėjėjo praktinius įgūdžius ir žinias, nes gydytojo odontologo padėjėjas privalo prižiūrėti ir mokėti naudoti odontologinius įrengimus ir kitas reikiamas darbo priemones; paruošti odontologines medžiagas, kurias naudoja odontologas; parinkti ir taikyti tinkamus dezinfekcijos ir sterilizacijos būdus bei priemones; mokyti pacientą individualios burnos higienos; įvertinti gyvybinius paciento požymius; vykdyti teisės aktų ir kitų norminių dokumentų reikalavimus.

Šios mokymo programos dalyviai gali būti gydytojo odontologo padėjėjai, sėkmingai baigę odontologinės priežiūros studijų programą ir turintys gydytojo odontologo padėjėjo profesinę kvalifikaciją.

Programa suderinta su Lietuvos Respublikos Odontologų rūmais.

Stažuotės apimtys ir kaina dalyviui – 18 val. (kaina 90 EUR), 36 val. (kaina 175 EUR), 60 val. (kaina 235 EUR), 90 val. (kaina 380 EUR).

Kreiptis rimanta.pagiriene@panko.lt

Galimi darbdaviai:

Keisti šrifto dydį