Panko.lt
Studentų priėmimas: tel. +370 607 96156

Respublikinis konkursas „Apskaita – verslo pagrindas“ atskleidė skaičių grožį

2016-05-17

Studijuoti buhalteriją, apskaitą, finansus ir matematiką yra nenuobodu, o įdomu ir smagu. Tai įrodė kasmet Vadybos ir verslo katedros organizuojamas konkursas „Apskaita – verslo pagrindas‘.

Gegužės 12 d. į Panevėžio kolegiją susirinko gausus būrys studentų ir dėstytojų pasiryžusių dalyvauti konkurse „Apskaita – verslo pagrindas“, kuris taip pat yra skirtas tarptautinei buhalterio dienai paminėti. Konkurse dalyvavo komandos iš Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos, Panevėžio prekybos ir paslaugų verslo mokyklos, Panevėžio M. Rimkevičaitės technologinės mokyklos, Panevėžio kolegijos. Pirmoje konkurso dalyje dalyviai sprendė užduotis iš apskaitos pradmenų. Teisingai išspręsta užduotis buvo vertinama 5 eurais. Pirmoje konkurso dalyje uždirbtus pinigus, dalyviai turėjo galimybę  panaudoti antroje konkurso dalyje, dalyvaudami lažybose. Lažybų metu studentai turėjo atsakinėti ne tik į su apskaita susijusius klausimus, bet ir pademonstruoti savo gebėjimus greitai orientuotis aplinkoje, loginį mąstymą, prisiminti filmų ir pasakų herojus, Lietuvos politikų pavardes bei skaičiavimą skaitliukais.

Konkursą laimėjo daugiausiai pinigų surinkusi komanda – Panevėžio kolegijos BA-15 (1) komanda (vadovė Alma Skujienė): Gabija Dubauskaitė, Gabrielė Gaivenytė, Martynas Piškovas, Diana Vilkončiūtė;

Antrą  vietą užėmė komanda iš Panevėžio prekybos ir paslaugų verslo mokyklos (vadovė Mindrina Lapienienė): Eleonora Akvilė Juškaitė, Joana Narutytė, Evelina Ramanauskaitė, Vilma Vanagaitė;

Trečią  vietą užėmė Panevėžio kolegijos BA-15 (2) komanda (vadovė Alma Skujienė): Manta Liberytė, Livija Medeckytė, Martynas Sarapas, Greta Žemauskaitė.

Galimi darbdaviai:

CLOSE
CLOSE