Panko.lt
Studentų priėmimas: tel. +370 607 96156

Tapk savanoriu Panevėžio apylinkės teisme!

2016-10-20

Esi veiklus ir atviras naujovėms? Bent pusę dienos per savaitę gali skirti apsilankymui teisme? Tuomet nieko nelauk ir pats tapk SAVANORIU teisme – padėk liudytojams ir nukentėjusiesiems teisme jaustis saugiau!

Kaip tu gali padėti liudytojams ir nukentėjusiesiems tapdamas savanoriu?

Savo motyvacinį laišką iki spalio 31 d. siųsk el. paštu savanoriai@teismai.lt Motyvaciniame laiške nurodykite, kad savanoriauti norite Panevėžio apylinkės teisme.

Daugiau informacijos apie projektą tel. (8 5) 251 4120 arba el. paštukomunikacija@teismai.lt

„Savanorystė teisme, tai ne tik labai vertinga patirtis, galimybė praktiškai pažinti teisę, bet ir prasminga veikla. Iš tiesų gera padėti žmonėms, suteikti reikiamos informacijos, pasiūlyti stiklinę vandens, išklausyti, nuraminti ir padėti pasijusti saugiems, – teigia jau porą mėnesių Šiaulių apygardos teisme savanoriaujanti Monika Vasiliauskienė. – Džiaugiuosi prisijungusi prie savanorių teismuose komandos ir tikiuosi, kad mūsų gretos tik didės.“

Lietuvos apeliacinio teismo pirmininkas Algimantas Valantinas, kalbėdamas apie savanorių tinklą teismuose, teigė, kad labai svarbu yra žmogui sukurti saugią, komfortišką atmosferą teisme. „Teismo procesas gali atrodyti bauginantis – dažnai žmonės nežino, kas jų laukia, todėl gali pasijusti vieniši. Manau, kad savanoriai, kurie pasitiks liudytojus, paaiškins jiems viską apie teismo procesą ir išklausys nuogąstavimų, atliks labai prasmingą ir reikalingą funkciją. Tai moderni ir socialiai jautri iniciatyva“.

Galimi darbdaviai:

CLOSE
CLOSE