Panko.lt
Studentų priėmimas: tel. +370 607 96156

Panevėžio kolegija sulaukė reikšmingos dovanos

2018-05-24

Gegužės 21 d. Panevėžio kolegijos direktorius dr. Gediminas Sargūnas priėmė UAB „RIFAS“  generalinį direktorių Tomą Prūsą.

Susitikimo metu UAB „RIFAS“ Panevėžio kolegijai dovanojo elektrotechnikos komponentų, laidų ir  montažinių medžiagų, kurių bendra vertė siekia beveik 15 tūkstančių eurų.

„Stiprindami kolegijos materialinę techninę bazę norime prisidėti prie geresnių specialistų rengimo. Artimiausiu metu mūsų įmonė planuoja įdarbinti dar šešiasdešimt naujų darbuotojų.  Darbo rinkoje jaučiamas inžinerinių specialybių specialistų stygius, todėl rėmėme ir remsime visus, kurie mūsų įmonei ruošia būsimus darbuotojus “,– patikino UAB „RIFAS“ gen. direktorius Tomas Prūsas.

Panevėžio kolegijos Technologijos mokslų fakulteto praktinio mokymo vadovas Juozas Bečelis konstatavo, kad ir š.m. balandžio mėnesį UAB „RIFAS“ įmonėje  praktiką atliko keli kolegijos absolventai. Kiekvienas metais praktiką atlieka Elektros ir automatikos įrenginių studijų programos studentai ir tiek jie, tiek darbdaviai bendradarbiavimu yra suinteresuoti.

UAB „RIFAS“ 100% priklauso estų kapitalo Harju Elekter grupei ir nuo 1991 metų pagal užsakymus gamina unikalias elektrotechnines sistemas laivams ir pramonei. Pagrindiniai partneriai Norvegijoje, Suomijoje, Austrijoje, Danijoje. Įmonė vysto spartų augimą ir technologinę plėtrą Panevėžyje.

2015 m. UAB „RIFAS“ Panevėžio kolegijai padovanojo įrangos už daugiau kaip 56 tūkstančius eurų, kuri buvo naudojama praktinio mokymo centre kaip mokymo priemonė elektros ir automatikos bei kompiuterių technikos ir kitų inžinerinių krypčių studentų praktiniams įgūdžiams ugdyti.

Galimi darbdaviai:

CLOSE
CLOSE