Panko.lt
Studentų priėmimas: tel. +370 607 96156

IT konkursas BEBRAS Panevėžio kolegijoje subūrė gabius informatikus

2019-02-02

Vasario 2 d., šeštadienį, Panevėžio kolegijos Technologijos mokslų fakultete vyko Tarptautinio informatikos ir informacinių technologijų konkurso „Bebras“ 2-asis etapas, į fakultetą sukvietęs beveik 80 moksleivių iš Panevėžio miesto ir aplinkinių rajonų.

Panevėžio kolegijos aktų salėje susirinkusius jaunuosius informatikus su žaidimo eiga supažindino Technologijos mokslų fakulteto dekanė Birutė Dalmantienė. Sėkmės varžybose ir siekiant aukštų mokslo rezultatų linkėjo Panevėžio kolegijos direktoriaus pavaduotoja studijoms dr. Daiva Juozainienė-Beržinskienė bei Panevėžio miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Masiliūnienė.

Technologijos mokslų fakultete organizuoto renginio metu moksleiviai sprendė logines užduotis ir dalyvavo Panevėžio kolegijos dėstytojų organizuotojo viktorinoje „Bebriuko svajonė“. Moksleiviai ir juos atlydėję mokytojai bei tėveliai galėjo išmėginti savo jėgas atsakant į klausimus trijose kategorijose: BEBRAS – didžiausias Lietuvos graužikas, BEBRAS – konkursas, BEBRO dalyvis renkasi studijas aukštosiose mokyklose.

Viktorinos nugalėtojais tapo moksleiviai iš Panevėžio Juozo Balčikonio, Pasvalio Petro Vileišio, Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus  ir Velžio gimnazijų. Jiems atiteko Panevėžio kolegijos suvenyrai ir kolegijos direktoriaus dr. Gedimino Sargūno pagyrimo raštai.

Geriausiems visos Lietuvos mastu buvo skirti I-III laipsnio diplomai, o Panevėžio miesto savivaldybės ir Panevėžio kolegijos direktoriaus dr. Gedimino Sargūno pagyrimo raštus gavo, geriausiai uždavinius sprendę į Panevėžio kolegijos Technologijos mokslų fakultetą atvykę moksleiviai.

2004 m. Lietuvoje startavęs „Bebras“ dabar vyksta daugiau nei 60 šalių ir savo koncepcija skatina bendradarbiavimą – kuriant uždavinius formuojamos informatikos, inžinerijos ugdymo gairės, mokymo turinys, kuriamos naujos platformos ir sistemos (pavyzdžiui, interaktyviems uždaviniams realizuoti, varžybų pritaikymui mobiliesiems įrenginiams, valdymui balsu ir pan.).

Galimi darbdaviai:

CLOSE
CLOSE