Panko.lt
Studentų priėmimas: tel. +370 607 96156

Vietoje tradicinio mokymo – išvažiuojamosios paskaitos

2019-03-20

Šiandien pedagogui neužtenka būti savo srities specialistu, supratimo ir tiesos šaltiniu. Pedagogas turi gerai orientuosis besikeičiančioje visuomenėje, keisti veikos pobūdį, jos strategiją ir metodiką. Panevėžio kolegijos pedagogai ugdymo turiniui atskleisti renkasi šiuolaikinius ugdymo metodus, kurie padėtų geriausiai įgyvendinti ugdymo tikslus ir uždavinius. Ugdymo formų įvairovė neįmanoma be bendradarbiavimo su socialiniais partneriais.

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programos antrakursės lankėsi Dembavos vaikų lopšelyje-darželyje „Smalsutis“ kur susipažino su edukacinėmis erdvėmis. Darželio direktorė Diana Murauskienė pasidžiaugė galinti suteikti šeimoms kokybiškas, laikmetį atitinkančias paslaugas.

Panevėžio lopšelyje-darželyje „Pušynėlis“ studentės stebėjo auklėtojos metodininkės Jurgitos Pociuvienės vedamą integruotą veiklą. Pedagogė sudomino vaikus bandymais ir eksperimentais su vandeniu, – atskleidė vaikams vandens savybes.

Išvažiuojamoji paskaita „Pirkdamas – mąstau, rūšiuodamas – taupau!“ vyko Panevėžio gamtos mokykloje. Aktyviais mokymo metodais pateikta metodininkės Valdos Briedienės ekologinio ugdymo tema buvo dinamiška, informatyvi, įdomi.

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programos studentės, lydimos lektorės Lilijos Kryževičienės lankėsi ir Panevėžio vandenvaloje. Svajūnas Mikeška paaiškino, kad UAB „Aukštaitijos vandenys“ teikia savo vartotojams geros kokybės, saugų sveikatai geriamąjį vandenį, o į vandenvalą atkeliauja nešvarus vanduo, kuris yra išvalomas ir nuteka į Sanžilę.

Ištęstinių studijų studenčių pavasario sesija artėja prie pabaigos. Netradicinių, išvažiuojamųjų paskaitų dėka pavyko pagilinti „Aplinkos pažinimo“ dalyko žinias ir gamtosauginę kompetenciją.

 

Galimi darbdaviai:

CLOSE
CLOSE