Panko.lt
Studentų priėmimas: tel. +370 607 96156

Stojantieji tiesioginio priėmimo metu ir dabar gali pasirašyti studijų sutartis

2019-08-23

Panevėžio kolegijos studentų priėmimo tarnyba sulaukia būsimų studentų klausimų, ar dar galima stoti į Panevėžio kolegiją.

Panevėžio kolegijos studentų priėmimo tarnyba besidominčius studentus informuoja, kad visi norintys ir toliau gali teikti prašymus studijuoti tiesioginio priėmimo metu.

Tiesioginio priėmimo metu galima pretenduoti tik į valstybės nefinansuojamas studijų vietas. Pateikę Panevėžio kolegijos priėmimo tarnybai išsilavinimo dokumentus ir atitinkantys stojimo reikalavimus, stojantieji jau dabar gali pasirašyti studijų sutartis. Tiesioginis priėmimas vykta ir pasibaigus bendrajam priėmimui į tas studijų programas, kuriose yra likę laisvų studijų vietų.

Stojantiems į valstybės nefinansuojamas vietas reikia būti išlaikius bent vieną valstybinį brandos egzaminą, jei vidurinis išsilavinimas įgytas 2018 ar 2019 m.. Jei vidurinis išsilavinimas įgytas anksčiau, pakanka turėti brandos atestatą. Konkursinis balas turi būti ne žemesnis negu 4,3 balo.

Perėjimas iš kitų aukštųjų mokyklų, priėmimas į aukštesnius kursus, įskaitant turimą išsilavinimą ar neformaliuoju būdu įgytas kompetencijas – šiais būdais taip pat galima tapti Panevėžio kolegijos studentu.

Panevėžio kolegija šiemet siūlo daugiau nei 15 studijų programų sveikatos, inžinerijos, informatikos, verslo ir viešosios vadybos bei socialinių, teisės bei ugdymo mokslų srityse. Rinktis tikrai yra iš ko!

Kasmet gausus būrys Panevėžio kolegijos studentų išvyksta atlikti praktikos ar studijuoti į įvairias užsienio šalis pagal mainų programą ERASMUS +, kelionės ir gyvenimo išlaidos jiems yra kompensuojamos. Puiki proga pasinaudoti galimybe pažinti kitas kultūras, patobulinti užsienio kalbų įgūdžius ir susirasti naujų draugų.

Studijas Panevėžio kolegijoje studentai gali suderinti su darbu. Nemaža dalis studentų įsidarbina jau studijų metu, atlikdami praktikas.

Tiesioginis priėmimas vykdomas iki spalio 1 d.

Pildyti prašymus tiesioginiu priėmimo būdu galima Panevėžio kolegijoje adresu Laisvės a. 23 – 117, Panevėžys.

Galimi darbdaviai: