Panko.lt
Studentų priėmimas: tel. +370 607 96156

Panevėžio kolegija dalyvaus parodoje EXPO AUKŠTAITIJA 2019

2019-09-23

Rugsėjo 27-29 d. Panevėžio kolegija, kaip ir kasmet, dalyvaus  didžiausioje Aukštaitijos regiono parodoje „Expo Aukštaitija 2019“, kuri vyks Panevėžio Cido arenoje.

Panevėžio kolegijos stende dalyviai turės galimybę susipažinti su kolegijos studijų programomis, pasiklausinėti apie priėmimo tvarką, reikalavimus ir taisykles, pasisemti beprotiškiausių kūrybinių idėjų, netikėtų atradimų ar tiesiog pabendrauti apie ateitį, pakalbėti su atstovais bei su esamais studentais, kurie dalinsis savo patirtimi ir įspūdžiais, atsakys į visus klausimus. Patarsime, kokias kompetencijas turi įgyti asmuo, kad galėtų pateisinti ateities darbdavio lūkesčius bei patenkinti savo poreikius.

Pirmąją parodos dieną, penktadienį, kolegijos Praktinio mokymo centro darbuotojai demonstruos 3D spausdintuvo galimybes. Šeštadienį stendo lankytojų jau lauks kita inovatyvi pramoga – momentinė fotografija, kurios metu čia pat, stende, lankytojai galės pasidaryta savo, šeimos ar draugų fotografiją per keletą akimirkų. Sekmadienį atvykę į kolegijos stendą galės išbandyti savo jėgas žaisdami stalo futbolą su kolegijos studentų atstovybės PankoSA nariais.

Panevėžio kolegija, skatindama mokymosi visą gyvenimą veiklas, aktyviai vykdo neformaliojo  švietimo kvalifikacijos tobulinimo programas, kursus, todėl parodos „Expo Aukštaitija 2019“ metu bus teikiamos konsultacijos apie šiuo metu vykdomas neformaliojo švietimo programas.

Aplankyti Panevėžio kolegijos stendą parodoje „Expo Aukštaitija 2019“ – tai puiki proga gauti tikslius atsakymus į kylančius klausimus: ką daryti? ką rinktis? kuo būti?

Galimi darbdaviai:

CLOSE
CLOSE