Panko.lt
Studentų priėmimas: tel. +370 607 96156

Tarptautinę studentų savaitę Panevėžio kolegija kviečia į susitikimus

2019-11-12

2019 lapkričio 18-22 d. Panevėžio kolegijoje vyks savaitę truksianti šventė, skirta Tarptautinei studentų dienai paminėti, kurios organizatoriai, Socialinių mokslų fakultetas, kviečia visą Panevėžio bendruomenę į išskirtinius susitikimus su tarptautinį pripažinimą pelniusiais žmonėmis.

Pirmasis susitikimas vyks lapkričio 18 d., pirmadienį – svečias Flandrijos regiono (Belgija) ekonomikos ir prekybos konsulas Baltijos šalyse Thomas Castrel. Susitikimo metu bus aptariami dvišaliai Lietuvos ir Belgijos ekonominiai santykiai. Flandrijos investicijų ir prekybos agentūros atstovybės veikia daugelyje pasaulio valstybių (iš viso 73 atstovybės). Flandrijos investicijų ir prekybos atstovybė Lietuvoje įsteigta 2016 m. FIT remia tarptautinę Flandrijos bendrovių veiklą ir siekia pritraukti užsienio investuotojus.

Antrasis susitikimas vyks lapkričio 21 d., ketvirtadienį, kuriame panevėžiečius su Europos ekonominė politika supažindins Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius.

Tarptautinę savaitę užbaigs susitikimas su Vystomojo ir ekonominio bendradarbiavimo eksperte Giedre Balčytyte. Pranešime bus pristatyta dabartinė Lietuvos vystomojo bendradarbiavimo politiką, diskutuojama ar ji yra veiksminga ir ar tinkamai finansuojama, kaip paskatinti aktyvesnį visuomenės ir verslo įsitraukimą.

Renginius organizuoja – Panevėžio kolegijos Socialinių mokslų fakultetas.

Renginio partneris – Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai. Visi renginiai vyks Panevėžio kolegijos 426 auditorijoje (Klaipėdos g. 3)

 

 

Galimi darbdaviai:

CLOSE
CLOSE