(8 45) 46 03 22, (8 645) 04866

ATVIROSIOS PRIEIGOS EL. IŠTEKLIAI

2020-04-14
Kviečiame pasinaudoti elektroniniais ištekliais, atvertais karantino laikotarpiu.

 

El. išteklius Aprašymas Prieiga
Project MUSE

Knygos, žurnalai ir straipsniai įvairiomis temomis

Nemokama prieiga suteikiama prie dalies turinio visam karantino laikotarpiui. Atliekant paieška, naudokite filtrą „Onlycontent I haveaccess to“.
AnnualReviews Moksliniai žurnalai įvairiomis temomis Visi straipsniai atviri visam karantino laikotarpiui, galima parsisiųsti PDF formatu.
Epigeum Kursai apie mokymą nuotoliniu būdu, apie mišrų mokymo būdą – iš dalies nuotolinį, iš dalies gyvai Suteikiama galimybė iki gegužės 31 d. užsiregistruoti ir peržiūrėti nuotolinius kursus. Kaip užsiregistruoti ir skaityti?
UniversityofMichiganPressEbookCollection Humanitarinių temų el. knygos (teisė, istorija, sociologija, literatūra ir kt.) Prieiga iki balandžio 30 d. Galima tik atsiversti ir skaityti – nėra galimybės atsisiųsti į kompiuterį ar spausdinti.
Jisc Mokymų, nuotolinių seminarų įrašai statybos temomis Prieiga iki liepos 31 d.
ProQuest One Academic Moksliniai žurnalai, straipsniai, elektroninės knygos, vaizdo įrašai ir t.t. Apima įvairias temas: verslas, teisė, aplinkosauga, kompiuteriai, socialiniai mokslai, politika, inžinerija, statyba, menas ir t.t. Prieiga iki birželio 26 d. Prisijungimas tik su prisijungimo duomenimis, kuriuos galite gauti parašius el. paštu biblioteka@panko.lt.

 

Vartotojui draudžiama: prisijungimo duomenis perduoti ar suteikti prieigą kitiems asmenims; rastą informaciją naudoti komerciniais tikslais; kopijuoti labai didelius informacijos kiekius.

Karantino metu kviečiame pasinaudoti užsienio leidėjų atvertais mokslo ir mokomaisiais ištekliais. Panevėžio kolegijos bendruomenei suteikta prieiga prie AlexanderStreetPress: OccupationalTherapy: PhysicalModalities vaizdo filmukų, CentralandEasternEuropeanOnlineLibrary (C.E.E.O.L.)Journals mokslinių straipsnių, Elsevier: ScienceDirectOpen Access Books el. knygų, Project MUSE FreeBooksDuring COVID-19 17595 el. knygų, Project Muse FreeJournalsDuring COVID-19 straipsnių iš 241 el. žurnalo.  Visus šaltinius iš šių išteklių rasite atlikę paiešką virtualioje bibliotekoje: https://panko.lt/virtuali-biblioteka/.

Galimi darbdaviai:

Keisti šrifto dydį