Panko.lt
Studentų priėmimas: tel. 8 607 96 156

Kaip mokslai kolegijoje tapo lemtingu pasirinkimu

2020-08-10

Justina Bernadickaitė – Panevėžio kolegijos kineziterapijos studijų programos absolventė. Baigusi mokyklą mergina beveik dvejus metus dirbo Jungtinėje Karalystėje, Londone, galvodama, kokią studijų kryptį pasirinkti. Suvokusi, jog pavargo nuo didelio miesto šurmulio, Justina nusprendė pasilikti gimtajame Panevėžyje ir įgyti išsilavinimą biomedicinos mokslų kryptyje.

Darbo pasiūlymas – dar studijuojant

„Man visada buvo įdomi medicina ir galimybė padėti žmogui – taip atradau Panevėžio kolegiją“, – šypteli pašnekovė.

Buvusi studentė atvirai pasakoja, jog pradėjusi mokytis iš karto pakeitė savo išankstinius nusistatymus.

„Supratau, kad pasirinkau labai gerą mokslo įstaigą, kurioje įgysiu ne tik daug teorinių žinių, bet ir praktinių. Ir dar labai džiugu buvo tai, kad visko išmoksiu savo gimtajame mieste. Čia įgijau labai daug naudingų žinių, pažinau daug nuostabių dėstytojų. Labai džiaugiuosi, kad teko studijuoti būtent šioje įstaigoje“, – gerų žodžių negaili J. Bernadickaitė.

Jaunai moteriai studijos Panevėžio kolegijoje pasirodė labai įdomios ne tik dėl neišsemiamo žinių aruodo biomedicinos mokslų fakultete, bet ir dėl galimybės pasirinkti norimas atlikti praktikas iš siūlomų skirtingų praktikos vietų.

„Mano nuomone, didžiausi šios studijų programos pliusai ir buvo tai, jog įgijus kineziterapeuto kvalifikaciją galima dirbti įvairiose sveikatos priežiūros, reabilitacijos, specializuotose, sveikatingumo ir kitose įstaigose, turimas žinias pritaikyti ir kituose darbuose“, – pastebi.

Justina atvira: pasirinkimas studijuoti Panevėžio kolegijoje ir sėkmingas įstojimas jai buvo lemtingas, o studijos, kaip sako pati, esminis tolimesnio gyvenimo elementas.

„Šioje įstaigoje gavau darbo pasiūlymą ir dirbdama galiu pritaikyti kolegijoje įgytas žinias.“

Lengviau suprasti klientą

Justina – Vytautas Mineral SPA administratorė. Buvusi studentė pasakoja, jog dar studijuojant gavo pasiūlymą apsilankyti Birštone, naujai duris atvėrusiame prabangiame poilsio ir sveikatingumo komplekse.

„Pradžioje nežinojome ko tikėtis. Atvykus mums buvo pasiūlyta pasipraktikuoti pas kineziterapeutus – galėjome stebėti kaip atliekamos įvairios mankštos, užsiėmimai, turėjome galimybę pasipraktikuoti ir SPA centre. Ten ir pasilikau dirbti“, – prisimena.

J. Bernadickaitė prisipažįsta, jog nuo pat pirmų dienų administratorės darbas jai pasirodė įdomus, kupinas iššūkių – niekada anksčiau to neteko dirbti. O ir jau turimas žinias galėjo drąsiai pritaikyti praktikoje.

„Man yra kur kas paprasčiau įžvelgti kliento problemas, parinkti jam tinkamas procedūras, lengvai pritaikyti vienokį ar kitokį masažą pagal svečio nusiskundimus, turimas ligas ir įnorius, o taip pat – pakonsultuoti, duoti įvairių naudingų patarimų. Mano darbas – nuolatinis bendravimas su žmonėmis. Svečiams pristatau mūsų SPA centre siūlomas procedūras, registruoju į užsiėmimus, palydžiu lankytojus į įvairias erdves, procedūras, įleidžiu miesto svečius į baseino ir pirčių erdvę, pasakoju ir parduodu svečiams įvairią kūno, veido kosmetiką. Džiugu, kad svečiams galiu teikti įvairias rekomendacijas pagal savo turimą kompetenciją“, – savo darbo uždavinius atskleidžia buvusi studentė.

Galimi darbdaviai: