Panko.lt
Studentų priėmimas: tel. +370 607 96156

MIFA lankytojai susipažins su tiksliaisiais mokslais, pramonės įmonėmis ir jų poreikiais regione

2021-10-12

Spalio 2 d. mokslus Matematikos, Informatikos ir Fizikos Akademijoje (MIFA) pradėjo daugiau nei pusšimtis Panevėžio regiono gimnazistų. Rudens semestro užsiėmimuose moksleiviai susipažins su inžinerijos ir informatikos mokslų studijomis aukštosiose mokyklose, regiono pramonės įmonėmis, diskutuos su potencialiais darbdaviais ir įmonių specialistais, įgys praktinių gebėjimų inžinerijos ir informatikos mokslų srityse.

„MIFA pagrindinis tikslas – vystyti moksleivių inžinerinį mąstymą bei skatinti domėtis tiksliaisiais mokslais, ugdyti praktinius gebėjimus matematikos, informatikos ir fizikos mokslų srityje bei paskatinti rinktis inžinerines specialybes, kurios itin reikalingos Panevėžio regiono pramonės įmonėms, smulkiam ir vidutiniam verslu. Džiugu, kad MIFA rudens semestre susirinko gausus būrys motyvuotų gimnazistų, kurie aktyviai įsitraukia į užsiėmimus,“ – sakė Panevėžio kolegijos direktoriaus pavaduotoja studijoms dr. Jurgita Lieponienė.

Akademiją 2020 m. įsteigė Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija, Panevėžio kolegija, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir Panevėžio miesto savivaldybė.

MIFA akademijos veikla 2021 m. finansuojama Panevėžio miesto savivaldybės pagal Motyvuotų ir gabių mokinių papildomo mokymo finansavimo programą.

Sekite MIFA naujienas: https://www.facebook.com/mifakademija

Galimi darbdaviai:

CLOSE
CLOSE