Panko.lt
Studentų priėmimas: tel. +370 607 96156

„Šypsenų diena“ pilna smagių emocijų!

2021-10-15

Panevėžio kolegijos burnos higienos studijų programos studentai ir dėstytojai aktyviai prisideda prie Panevėžio miesto bendruomenės informavimo apie burnos sveikatos išsaugojimą.
Spalio 14 d. kolegijoje vyko „Šypsenų diena“. Šiais metais Panevėžio m. savivaldybės sveikatinimo projekto „Spalis sveikatos stiprinimo mėnuo Panevėžio mieste 2021“ dalyvius antro ir trečio kurso studentai pakvietė „Šypsenų dienos“ proga atvykti į Burnos priežiūros laboratoriją. Renginio tikslas – informuoti gyventojus apie dantų priežiūros svarbą, mokyti tinkamai juos valyti, padėti pasirinkti dantų ligų profilaktikos priemones, supažindinti su laboratorijoje vykdoma veikla.

Šypsenų dienoje apsilankė Panevėžio Beržų progimnazijos antros ir ketvirtos klasės mokiniai su mokytojais ir Panevėžio lopšelio – darželio „Žibutė“ priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai lydimi auklėtojų. Renginyje taip pat dalyvavo miestiečiai, kolegijos bendruomenės nariai. Studentai džiugiai sutiko lankytojus, aiškino ir priminė svarbiausius dantų priežiūros aspektus, demonstravo dantų valymo metodikas, priminė mitybos reikšmę burnos ir dantų sveikatai. Renginio veiklos skatino studentus aktyviai dalyvauti ir bendrauti su lankytojais. Dirbdami kartu antro ir trečio kurso burnos higienos studijų programos studentai sustiprino komandinio darbo įgūdžius, mokėsi vieni iš kitų, dalinosi žiniomis.

Nors šypsenas slėpė apsauginės veido kaukės, tačiau tiek renginio lankytojų, tiek ir organizatorių akys spindėjo džiaugsmu, nes vėl buvo galimybė gyvai susitikti, pabendrauti, užduoti klausimus ir gauti atsakymus.

Norime padėkoti renginio partneriui Panevėžio m. savivaldybės Visuomenės sveikatos biurui už kvietimą įsitraukti į projektą. Dėkojame burnos priežiūros priemonių tiekėjams už pavyzdžius ir lankstinukus – Sunstar GUM, Philips Sonicare, TePe.

Tikimės, kad šių metų „Šypsenų diena“ padės išsaugoti daugiau sveikų dantų ir gražių šypsenų, o mažiesiems dalyviams padės drąsiau jaustis odontologinėje kėdėje.

Linkėdami geros burnos sveikatos primename, kad svarbu ne tik reguliariai apsilankyti odontologijos kabinete, bet būtina kasdien apžiūrėti savo dantis ir dantenas veidrodyje, o pastebėjus pakitimų – kuo skubiau kreiptis į specialistą pagalbos.

Galimi darbdaviai:

CLOSE
CLOSE