Panko.lt
Studentų priėmimas: tel. +370 607 96156

MIFA gimnazistai patirties sėmėsi akcinėje bendrovėje „Panevėžio energija“

2021-12-02

MIFA (Matematikos, fizikos ir informatikos akademija) gimnazistai žinias gilino ir patirties sėmėsi akcinėje bendrovėje „Panevėžio energija“.

Studentų ir gimnazistų atsiliepimai atskleidžia, jog jiems informaciją lengviausia įsisavinti praktikų metu, kai patys gali realiai pabandyti, pamatyti, pažinti. Tad MIFA dėstytojai gimnazistus pakvietė apsilankyti akcinėje bendrovėje „Panevėžio energija“.

MIFA gimnazistus pasitikusi „Panevėžio energija“ atstovė spaudai Daiva Paulauskienė pristatė įmonės veiklą bei aptarnaujamas veiklos zonas, akcentavo vykdomų rekonstrukcijų planus ir jų naudingumą vartotojui, apžvelgė įmonėje dirbančių specialistų įvairovę.

Panevėžio elektrinės viršininkas Raimondas Grikšelis pakvietė apžiūrėti Panevėžio elektrinę ir aplankyti katilinės gamybines patalpas. Viršininkas akcentavo biokuro panaudojimo šilumos gamybai efektyvumą ir naudingumą mažinant aplinkos taršą. Gimnazistai apžiūrėjo biokuro sandėliavimo talpas, turėjo unikalią galimybę stebėti ugnies degimą katile.

Pagrindinė ir būtina ekonomiško šilumos ir karšto vandens tiekimo vartotojams sąlyga, įmonės atstovų teigimu, yra tinkamas karšto vandens sistemų eksploatavimas ir jų priežiūra, o tai atlikti geba – inžinieriai specialistai, kurių darbo rinkoje labai trūksta.

MIFA dėstytojai džiaugiasi, galėdami suteikti unikalią galimybę gimnazistams susipažinti su inžinerijos ir informatikos mokslų studijomis, apsilankyti inžinerinėse pramonės ir verslo įmonėse, diskutuoti su darbdaviais ir įmonių specialistais.

Rudens semestre gimnazistų dar laukia atviros paskaitos, laboratoriniai ir praktiniai darbai, ekskursijos į įmones bei diskusijos su darbdaviais.

MIFA akademijos veikla 2021 m. finansuojama Panevėžio miesto savivaldybės pagal Motyvuotų ir gabių mokinių papildomo mokymo finansavimo programą.

Galimi darbdaviai:

CLOSE
CLOSE