Panko.lt
Studentų priėmimas: tel. +370 607 96156

Panevėžio kolegijoje atverta kūrybinė – ekspozicinė #ERDVĖ

2021-12-06

Panevėžio kolegijoje atverta kūrybinė – ekspozicinė #ERDVĖ, kurioje eksponuojama Panevėžio dailės mokyklos pagrindinio ugdymo kurso mokinių pasirenkamojo dalyko/ piešimo baigiamųjų darbų paroda. Ši paroda kolegijoje eksponuojama dėstytojo Girmanto Rudoko iniciatyva.

Dėstytojas G. Rudokas pastebėjo, jog kolegija turi puikią neišnaudotą erdvę, kuriai jaukumo galėtų suteikti meno kūriniai ir eksperimentai, tad ėmėsi iniciatyvos, kad kolegijos bendruomenė lūkuriuodama paskaitų ar lipdama iš vieno aukšto į kitą, bent trumpam stabteltų, atsikvėptų, susimąstytų ar pasigrožėtų kuriančiųjų darbais.

Parodoje eksponuojami Panevėžio dailės mokyklos pagrindinio ugdymo kurso pasirenkamojo dalyko/piešimo baigiamieji darbai, atlikti 2020–2021 m. m. Temas savo baigiamajam kūrybiniam darbui mokiniai rinkosi savarankiškai, tačiau kūrybiniame kelyje juos lydėjo ir patarė mokytoja metodininkė Diana Rudokienė.

Kolegijos bendruomenė ir svečiai Dailės mokyklos mokinių baigiamaisiais darbais galės pasidžiaugti iki 2022 sausio mėnesio galo. Kol kas ekspozicinė #ERDVĖ kolegijoje suplanuotų parodų grafiko neturi, tad kviečiame visus kūrybiškus studentus, absolventus, dėstytojus, kitus darbuotojus, mieste ir regione kuriančius kreiptis į dėstytoją Girmantą Rudoką ar Tarptautinių santykių, projektų ir marketingo skyrių ir pasidalinti savo talentu bei kūryba! Būsime laimingi, jei galėsime pasidžiaugti Jūsų kūrinių parodomis.

Panevėžio kolegijos kūrybinė – ekspozicinė #ERDVĖ laukia Jūsų kūrybos pristatymo!

Galimi darbdaviai:

CLOSE
CLOSE