Panko.lt
Studentų priėmimas: tel. +370 607 96156

MIFA gimnazistai liko sužavėti ADAX vykdomais procesais ir patiriama sėkme Skandinavijos šalyse

2021-12-08

MIFA (Matematikos, fizikos ir informatikos akademija) gimnazistai tęsia mokslus išvykose: lapkričio mėnesį jie žinias gilino ir patirties sėmėsi akcinėje bendrovėje „Panevėžio energija“, o gruodžio mėnesį mokslus pradėjo apsilankymu sėkmingai Panevėžyje veikiančioje norvegų kapitalo bendrovėje „Adax“.

MIFA gimnazistai ir dėstytojai buvo sužavėti projektų vadovo Vitaliaus Lukoševičiaus išsamiu pasakojimu apie įmonės veiklą, kuriamus gaminius bei jų tobulinimą.

Gimnazistai tiesiogiai stebėjo įmonėje įrengtas darbo zonas, specialistų atliekamus darbus ir funkcijas. „ADAX“ atstovo nuoširdus pasakojimas padėjo MIFA gimnazistams geriau suprasti, kokia darbų įvairovė ir kokios procesų apimtys koordinuojamos įmonės viduje, kaip įmonė, investuodama į įrangos modernizavimą, didina savo produktyvumą.

Rudens semestre, lydimi Panevėžio kolegijos dėstytojų, gimnazistai toliau tęs pažintį su pramonės įmonėmis, regiono darbdaviais ir jų darbuotojų – specialistų darbu.

MIFA gimnazistai liko sužavėti šios įmonės, ypatingai populiaraus prekės ženklo Skandinavijoje, sėkme ir darbo nuoseklumu.

MIFA akademijos veikla 2021 m. finansuojama Panevėžio miesto savivaldybės pagal Motyvuotų ir gabių mokinių papildomo mokymo finansavimo programą.

Galimi darbdaviai:

CLOSE
CLOSE