Panko.lt
Studentų priėmimas: tel. +370 607 96156

Panevėžio kolegijoje nuaidėjo diplomų įteikimo šventė

2022-06-28

Birželio 23 d. Panevėžio kolegija išleido jubiliejinę – 20-ąją absolventų laidą. Panevėžio kolegijos absolventus sveikino ir sėkmės linkėjo direktoriaus pavaduotoja dr. Jurgita Lieponienė. Tradiciškai absolventus sveikino ir pučiamųjų orkestras „Panevėžio garsas“, kuris mantijomis pasipuošusių Panevėžio kolegijos absolventų eiseną lydėjo iki pat „Cido“ arenos. Joje ir buvo surengta iškilminga diplomų įteikimo ceremonija.

Panevėžio kolegijos profesinio bakalauro diplomai įteikti 241 absolventui. Dar 39 bendrosios praktikos slaugytojus kolegija išleido vasarį. Su kolegija atsisveikina 15-os skirtingų studijų programų absolventai – inžinieriai, kineziterapeutai, burnos priežiūros specialistai, pedagogai ir kiti nauji specialistai. Daugiausia ši Panevėžio aukštoji mokykla šįmet išleidžia buhalterinės apskaitos specialistų – 42, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogų 29, po 25-is kineziterapeutus bei logistus, 18-iolika statybos inžinierių.

Džiaugiamės, kad kartu su mumis buvo LR Seimo nariai: Guoda Burokienė, Bronislovas Matelis ir Deividas Labanavičius, Panevėžio miesto vicemeras Lauras Jagminas, Panevėžio rajono meras Povilas Žagunis, Panevėžio pramonės, prekybos ir amatų rūmų prezidentas, kolegijos tarybos pirmininkas Sigitas Gailiūnas, Panevėžio pramonės, prekybos ir amatų rūmų  generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius, Panevėžio krašto pramonininkų asociacijos direktorius ir valdybos narys Rimantas Serva, Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas, Panevėžio miesto odontologijos poliklinikos direktoriaus pavaduotoja odontologijai, laikinai vykdanti direktorės funkcijas Santa Miežinienė, kolegijos Alumni prezidentė Genė Jakaitienė. Garbingi svečiai apdovanojo geriausius studentus ir visiems palinkėjo sėkmės ateityje.

Pasveikinti buvo ne tik absolventai, bet buvo padėkota ir ilgamečiams dėstytojams, už kūrybiškumą, inovatyvumą, perteiktas žinias. Kolegijos direktorius dr. Gediminas Sargūnas ir kolegijos tarybos pirmininkas Sigitą Gailiūnas įteikė LR ŠMSM padėkas už ilgametį, nuoširdų, kruopštų ir atsakingą pedagoginį darbą Biomedicinos mokslų fakulteto lektoriams Liucijai Ramunei Palinauskienei ir Algimantui Kuzinkovui.

Šventės metu taip pat buvo pasveikinti sėkmingiausių baigiamųjų darbų autoriai. Jais pasidžiaugti buvo pakviesti direktoriaus pavaduotoja studijoms dr. Jurgita Lieponienė, direktoriaus pavaduotojas mokslui ir plėtrai dr. Evaldas Sapeliauskas ir dekanai. Jie ne tik pasidžiaugė, bet ir specialiais prizais apdovanojo biomedicinos, socialinių ir technologijos mokslų studentus, tvirčiausiai apgynusius baigiamuosius darbus.

Kaip ir kiekviena diplomų įteikimo šventė, neapsiėjo, be studento ir dėstytojo kalbų. Studento kalbai buvo pakviestos Socialinių mokslų fakulteto Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo studentės Ineta ir Asta, kurios linkėjo ir toliau žengti pirmyn bei nepamiršti savo Alma Mater. Dėstytojo kalbai tarti buvo pakviesta Technologijos mokslų fakulteto dėstytoja Birutė Dalmantienė, kuri džiaugėsi studentais ir kartu apgailestavo, kad pandemija atėmė daug bendravimo, „gyvų“ susitikimų.

Panevėžio kolegijos ALUMNI prezidentė Genė Jakaitienė tardama sveikinimo žodį pakvietė tapti Panevėžio kolegijos ALUMNIEČIAIS bei tradiciškai apdovanojo veržliausią studentą.

Diplomų teikimo ceremonijoje kolegijos bendruomenę, absolventus bei susirinkusius jų artimuosius džiugino lazerių projekcijos, na o šventę vainikavo tradiciškai metant kepurėles į viršų.

Galimi darbdaviai:

CLOSE
CLOSE