Panko.lt
Studentų priėmimas: tel. +370 607 96156

Priėmimas į Panevėžio kolegiją – čia tavo karjeros pradžia!

2022-07-20

Panevėžio kolegija – valstybinė aukštoji mokykla, orientuota į kokybiškas aukštojo mokslo studijas ir praktinę veiklą. 2022 m. Panevėžio kolegija mini savo veiklos 20-metį.

Kolegija tikslingai orientuojasi į darbo rinkos poreikių tenkinimą Panevėžio regione, todėl yra itin vertinama praktikų kokybė. Ryšiai su darbdaviais yra glaudūs ir ilgalaikiai – daugiau nei 250 bendradarbiavimo sutarčių, kurios ne tik atveria galimybes studentams atlikti praktikas, bet ir dėstytojams vykti į profesines stažuotes. Pastebima kryptinga tendencija, kad dauguma kolegijos studentų įsidarbina įmonėse, kuriose atliko praktiką.

Platus studijų programų pasirinkimas

Panevėžio kolegija turi didžiulę patirtį rengdama biomedicinos, socialinių bei technologijos mokslų srities specialistus, kurie vėliau sėkmingai įsidarbina tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Technologijos mokslų fakultetas siūlo tokias studijų programas kaip Informacijos sistemų kūrimas ir priežiūra, Informatikos inžinerija, Kompiuterinės valdymo sistemos, Elektros ir automatikos įrenginiai, Elektromechanika, Statybos inžinerija, Kelių inžinerija, Verslo informacinių sistemų kūrimas (trumposios studijos).

Socialinių mokslų fakultete galima rinktis tokias studijų programas kaip Buhalterinė apskaita, Verslo vadyba, Logistika, Teisė, Ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas,

Biomedicinos mokslų fakultetas siūlo rinktis šias studijų programas: Bendrosios praktikos slauga, Burnos higiena, Grožio terapija, Kineziterapija, Skubioji medicinos pagalba, Socialinis darbas, Odontologinė priežiūra.

Studijų naujovės ir galimybės

Panevėžio kolegija didelį dėmesį skiria praktiniam mokymui. Todėl atnaujintos ir modernizuotos fizikos, medžiagotyros, atsinaujinančių energetinių šaltinių, namų valdymo, elektros įrenginių laboratorijos. Įdiegta Pramonės 4.0 standartus atitinkanti automatikos laboratorija su trimis skirtingų gamintojų pramoniniais robotais ir vaizdo atpažinimo sistemomis. Nuo rugsėjo duris naujai atvers Informacinių technologijų ir inovacijų centras.

Lietuvoje startuojančios trumposios studijos yra alternatyvus kelias siekti aukštojo mokslo ir per trumpesnį laiką įgyti darbo rinkoje aktualių kompetencijų. Šiais mokslo metais Panevėžio kolegija kviečia rinktis trumpųjų studijų programą Verslo internetinių sistemų kūrimas ir per dvejus metus įgyti darbo rinkoje ypač paklausią programuotojo profesinę kvalifikaciją.

Panevėžio kolegijos Akademinė taryba sumažino normines studijų kainas stojantiems į Skubiosios medicinos pagalbos, Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo ir Elektros ir automatikos įrenginių studijų programoms.

Investuodamos į paklausiausias ateities specialybes, energetikos įmonių grupei „EPSO-G“ priklausanti bendrovė „Amber Grid“, stojantiems į Elektros ir automatikos įrenginių bei Elektromechanikos studijų programas trejus metus mokės mėnesines 200 eurų dydžio stipendijas. Šiuo žingsniu siekiama spręsti Lietuvos energetikos sektoriaus transformacijai reikalingų specialistų pritraukimo klausimą.

Kolegijos dėstytojai ir studentai yra įvairių miesto ir miestui skirtų renginių dalyviai ir organizatoriai, įvairių specialybių studentų konkursų Panevėžio kolegijoje ir kitose Lietuvos aukštosiose mokyklose dalyviai ir laimėtojai. Savo akademinius ir tiriamuosius gebėjimus kolegijos studentai gali realizuoti dalyvaudami studentų mokslinės draugijos (SMD) veikloje, o vadybinius ir organizacinius dalyvaudami Panevėžio kolegijos studentų atstovybės (PankoSA) veikloje.

 

Pildyk prašymą ir studijuok Panevėžio kolegijoje!

Bendrasis priėmimas vykdomas per LAMA BPO.

Tiesioginis priėmimas adresu Laisvės a. 23–118 kab., Panevėžys.

Teiraukitės tel.: (8 45) 46 77 87 arba 8 607 96 156.

Sekite mus Facebook ir Instagram.

Galimi darbdaviai:

CLOSE
CLOSE