Panko.lt
Studentų priėmimas: tel. +370 607 96156

„Ignitis grupė“ remia ir motyvuoja Panevėžio kolegijos studentus

2022-12-13

AB „Ignitis grupė“ skatina strateginių verslo krypčių studijų programų (elektros inžinerijos ir energijos inžinerijos) patrauklumą ir populiarumą. Įmonė Panevėžio kolegijai bei dar 7 aukštosioms mokykloms (valstybiniams universitetams ar valstybinėms kolegijoms) skyrė 150 tūkst. eurų paramą. Aukštosios mokyklos šią paramą padalins kaip stipendijas 50-čiai pirmo kurso studentų.

Panevėžio kolegija viena iš pirmųjų Lietuvos aukštųjų mokyklų, kurią jau pasiekė skirta parama. Kolegijoje stipendijas gavo du „Elektros ir automatikos įrenginių” studijų programos pirmo kurso studentai. „Viena stipendija studentui yra 300 EUR per mėnesį ir yra skiriama 10 mėnesių laikotarpiui – vieniems mokslo metams. Tai ženkli finansinė parama jaunam žmogui, kuri taip pat yra ir motyvacija siekti geriausių rezultatų ir pasisemti kuo daugiau žinių, kaip savo srities profesionalui,“ – sakė Panevėžio kolegijos Technologijos mokslų fakulteto dekanas dr. Arūnas Tautkus.

Parama aukštosioms mokykloms neapsiriboja vien stipendijų skyrimu. Gruodžio 7 d. Panevėžio kolegijoje lankėsi AB “Ignitis grupė“ komanda: Gabija, Gintarė ir Giedrė. #EnergySmartStart programos koordinatorės susitiko su Panevėžio kolegijos administracijos atstovais, „Elektros ir automatikos įrenginių” studijų programos dėstytojais bei studentais, kuriems paskirtos AB „Ignitis grupė“ skatinamosios stipendijos, ir išsamiai pristatė #EnergySmartStart programą.

Visi kolegiškai pasidalijo savo įžvalgomis apie kylančius iššūkius energetikos sektoriuje, studijų procese, o po susitikimų AB „Ignitis grupė“ atstovės apsilankė Panevėžio kolegijos Energetinių procesų studijų ir inovacijų centre bei apžiūrėjo atnaujintas laboratorijas.

AB “Ignitis grupė“ ketina tęsti studentų rėmimą stipendijomis bei priimti studijų praktikai. Taip pat įmonė pasiruošusi savaitei ar dviems suteikti galimybę studentams pasimatuoti profesiją įmonės padaliniuose konkrečiose pareigose. Tai suteikia galimybę ne tik geriau pažinti įmonę, pagilinti žinias, bet ir įsitikinti profesijos svarba.

Sėkminga karjera prasideda nuo perspektyvių studijų. Energetikos įmonių įsteigtos stipendijos – dar viena priežastis rinktis elektros inžinerijos ar energijos inžinerijos krypčių studijas.

Galimi darbdaviai:

CLOSE
CLOSE