Panko.lt
Studentų priėmimas: tel. +370 607 96156

Protmūšyje „Būk inžinierius“ stipriausiai pasirodė komanda „STEAM birbizai“

2023-02-24

Vasario 21 d. Panevėžio kolegijoje vyko Technologijos mokslų fakulteto organizuotas konkursas moksleiviams „Būk inžinierius“.

Antradienį kolegijoje šurmuliavo gimnazistai iš Panevėžio, Biržų, Linkuvos, Vabalninko ir Krekenavos gimnazijų. 11 komandų iš regiono mokyklų rinkosi pademonstruoti žinių technologijų krypties žinių konkurse – protmūšyje „Būk inžinierius“. Konkursą sudarė keturi turai, kiekvienas iš jų siejosi su skirtinga technologijos mokslų kryptimi: elektronika ir robotika, statyba, elektra ir mechanika bei informatika. Taigi 10 – 12 klasių gimnazistai galėjo išradingai susipažinti su skirtingomis studijų kryptimis dėstomomis Panevėžio kolegijoje. Taip pat, išklausyti kolegijos ALUMNI, sėkmingai dirbančių statybininkų, sėkmės istorijas ir motyvuojančią kolegijos socialinio partnerio įmonės UAB „ADAX“ atstovo Vitalio Lukoševičiaus kalbą ir įsitikinti, kad Panevėžio regionui, visai Lietuvai, inžinerinių sričių specialistai yra reikalingi, jie sėkmingai dirba savo srityse ir siekia profesinių aukštumų.

Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos komanda „STEAM birbizai“ aukščiausiais rezultatais įveikė du turus ir konkurse pelnė pirmąją vietą. Antrąją vietą iškovojo komanda „Velkai“ iš Linkuvos gimnazijos. Trečiąją vietą, surinkę po lygiai taškų, dalinosi dvi komandos: Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijos komanda „Mechanikai“ ir Vabalninko Balio Sruogos gimnazijos komanda „VBSG“.

Technologijos mokslų fakulteto dekanas dr. Arūnas Tautkus pasidžiaugė puikiais konkurso rezultatai, pasveikino laimėtojus ir palinkėjo, kad Panevėžio kolegija taptų gimnazistų karjeros pradžia!

Po konkurso gimnazistai susipažino su šiais metais kolegijoje atidaryto taikomųjų tyrimų ir inovacijų centro laboratorijomis. Mokiniai išvažiavo įgiję žinių ir turiningai praleidę laiką.

Galimi darbdaviai:

CLOSE
CLOSE