Panko.lt
Studentų priėmimas: tel. +370 607 96156

„CS-GO“ turnyro finale atkakli KASP savanorių ir gimnazistų kova

2023-02-28

Šeštadienį, vasario 25 d., Panevėžio kolegijoje vyko kompiuterinio žaidimo „CS-GO“ turnyras.

Tai tradicinis, jau 8-ą kartą vykstantis, renginys, kurį organizuoja Krašto apsaugos savanorių pajėgos (KASP) ir Panevėžio kolegija. Šiais metais renginys pritraukė 8 komandas: „Špitolnikai“  iš V.Žemkalnio gimnazijos, „Kreatinas“ iš J.Balčikonio gimnazijos, Panevėžio Profesinio rengimo centro komanda „ProxyW“, Panevėžio kolegijos komanda „Panko AtS“ ir 4 kariškių komandos. Paskutinę minutę Biržų „Saulės” gimnazijos komanda pranešė, kad neatvyks,  susirgus 3 komandos nariams.

Turnyrą šeštadienio rytą atidarė ir dalyviams sėkmės linkėjo Panevėžio kolegijos direktoriaus pavaduotojas mokslui ir plėtrai dr. Evaldas Sapeliauskas.

Turnyras buvo įtemptas, dalyviai demonstravo puikius gebėjimus, dalis jų varžėsi ne pirmus metus. Puikiai pasirodė pernai vykusio turnyro nugalėtojai  Lietuvos didžiojo etmono Kristupo Radvilos Perkūno ryšių ir informacinių sistemų bataliono komanda „RISB LTK“, kurie finale susikovė su V.Žemkalnio gimnazijos komanda „Špitolnikai“ ir atkaklioje kovoje nusileido gimnazistams. Trečiąją vietą laimėjo komanda „Kreatinas“ iš J.Balčikonio gimnazijos. Turnyro prizininkams apdovanojimus įteikė ir už strateginius gebėjimus gyrė Vyčio apygardos 5-osios rinktinės vadas – majoras Mindaugas Rekašius.

Pertraukos metu ir po turnyro gimnazistai aktyviai domėjosi kolegijos Aktų salėje vykusia ginklų paroda, bendravo su KASP savanoriais.

Dėkojame visiems dalyvavusiems!

 

Galimi darbdaviai: