Panko.lt
Studentų priėmimas: tel. +370 607 96156

GOD.dev įmonės atstovai kvietė Panevėžio kolegijos studentus tapti kolegomis

2023-02-28

Vasario 23 d. Tarptautinės informacinių technologijų kompanijos GOD.dev atstovai kvietė Technologijos mokslų fakulteto Kompiuterių tinklų administravimo  ir Informacijos sistemų kūrimo ir priežiūros studijų programų I-III kurso studentus į susitikimą.

Kolegijoje viešėjo Vilma Narkevičienė, Neringa Ieva Lenčiauskaitė, Gleb Nebolubov, kurie supažindino studentus su įmonės veikla, darbo kultūra ir kvietė studentus į savo būrį.

Įmonė GOD.dev įkurta 1985 metais Vokietijoje, tad galima neabejoti, jog savo veikloje vadovaujasi aukščiausiais vokiškais kokybės standartais. Kompanija teikia visas informacinių technologijų srities paslaugas, prižiūri visus programinės įrangos gyvavimo ciklo etapus, ieško naujų modernių sprendimų. Keldama aukščiausius kokybės standartus savo veikloje, įmonė rinkoje garsėja sudėtingų sprendimų didelėms korporacijoms kūrimu.

Šiuo metu įmonė turi savo filialus keturiose šalyse – Vokietijoje, Lietuvoje, Lenkijoje ir Indijoje, o veikiančių biurų skaičius – siekia 10. Mūsų šalyje biurai kol kas veikia Vilniuje ir Kaune, tačiau įmonę susitikime atstovavusi panevėžietė Vilma Narkevičienė, susitikimo metu ragino studentus ne tik aktyviai mokytis, bet tapti kolegomis ir įsteigti GOD.dev padalinį ir Panevėžyje.

Nuolatinis mokslo ir verslo bendradarbiavimas yra gyvybiškai svarbus, ne tik studentų praktikoms atlikti, bet studijų programų turinio atnaujinimui, harmonizavimui, lūkesčių suvienodinimui ir poreikių išpildymui. Sutarties pasirašymas su Panevėžio kolegija – tai dar vienas žingsnis pirmyn, siekiant įsitvirtinti akademinėje bendruomenėje ir aukštajame moksle kaip lygiaverčiam partneriui.

Didžiojo atidarymo metu, vadovė Lietuvai Vilma Khmaladze keletą kartų pabrėžė, kad nebus viliojami darbuotojų iš kitų kompanijų, todėl GOD.dev samdo specialistus iš kitų šalių ir padeda spręsti teisinius relokavimo klausimus. Taip pat, įkūrė „DevOps Bootcamp“, kurios pagrindinis tikslas – pirmiausia, „užsiauginti“ kolegas sau, o tuomet – parengti specialistus ir kitiems. Artimiausias tikslas – programos akreditavimas.

Savo svarbiausia vertybe bendrovė laiko susikoncentravimą į klientą, todėl kelia aukštus reikalavimus ir savo specialistams. Kalbėdama apie reikalavimus darbuotojams, Neringa Ieva Lenčiauskaitė, kviesdama studentus užpildyti gyvenimo aprašymą pabrėžė, kad nors įmonė siūlo konkurencingą darbo užmokestį, tačiau tai yra tik viena iš dedamųjų visame naudų pakete. Įmonei be profesinių įgūdžių labai svarbu darbuotojo motyvacija, socialiniai įgūdžiai bei įsipareigojimų prisiėmimas ir laikymasis. Mat įmonėje dirbama komandomis, darbuotojai skatindami bendradarbiauti, dalintis žiniomis ir kompetencijomis, pažinti skirtingas veiklos sritis, priimti iššūkius ir tobulėti. Būtent socialinių kompetencijų ir technologinių įgūdžių kompleksiškumas, pasak įmonės atstovų, ir kuria bendrą darbuotojo vertę.

Susitikime studentai, gaunantys Ekonomikos ir Inovacijų ministerijos stipendijas, aktyviai įsitraukė į diskusijas, uždavė klausimus dėl praktikos galimybių ir gyrė įmonę. „Jūs labai ambicingi!“, „Jūs darot nuostabius dalykus!“- skambėjo iš IT studentų, būsimų profesionalų lūpų.

Gleb Nebolubov iš Izraelio dalinosi savo sėkmės istorija įmonėje. Jis džiaugėsi, kad net ir  po darbo grįžęs namo, nesijaučia pavargęs, nes nuovargį atperka jausmas, kad padarė klientus laimingais. „Tuomet nesijauti pavargęs ir matai darbe prasmę. Sakyčiau, ne dirbu „GOD.dev“, bet priklausau „GOD.dev“ (angl. belong to company). Darbe ne tik atlieku priskirtas užduotis, tačiau teikiu siūlymus, į kuriuos atsižvelgiama, įsitraukiu į kitus projektus, prisiimu atsakomybę ir bendradarbiaudamas su kolegomis, nuolat jaučiu palaikymą ir pagalbą.“- sakė Gleb Nebolubov.

GOD.dev įmonė savo veikloje stengiasi apjungti skirtingas kartas, nes jų bendradarbiavimas kuria aukštesnę įmonės vertę. Vadovaudamiesi principu, kad mokymai – tai investicija į ateitį, šiuo metu įmonės darbuotojai mokosi vokiečių kalbos, artimiausiu metu dalyvaus tarpkultūriškumo mokymuose, kad tautiniai skirtumai taptų privalumais ir aukšta pridėtine verte ilguoju periodu.

GOD.dev biuruose darbuotojų laukia ne tik bendruomeniška atmosfera, bet ir moderni, jauki aplinka, su laisvalaikio zonomis. Susitikimo pabaigoje GOD.dev atstovai kvietė studentus: „Susikurkite CV, atsiųskite, sudalyvaukite pokalbyje – tik taip sužinosite, kur reikia tobulėti arba tapsite „GOD.dev“ bendruomenės dalimi.“

 

Galimi darbdaviai:

CLOSE
CLOSE