Panko.lt
Studentų priėmimas: tel. +370 607 96156

Kviečiame į individualias ekskursijas ir konsultacijas

2023-06-15

Panevėžio kolegija – ne tik inovatyvi, bet ir atvira aukštoji mokykla. 2022 -2023 mokslo metais kolegijos dėstytojai aktyviai vedė paskaitas Lietuvos moksleiviams, bendruomenės atstovai dalyvavo studijų mugėse ir karjeros dienose. Visus mokslo metus kolegijoje aktyviai lankėsi ir ekskursijose dalyvavo moksleiviai iš įvairiausių Lietuvos vietovių: Panevėžio miesto ir rajono, Biržų, Anykščių, Vilniaus rajono, Utenos, Šiaulių ir kt.

Vykstant centralizuotam priėmimui į aukštąsias mokyklas, kolegija kviečia visus besidominčius ar vis dar dvejojančius peržengti kolegijos slenkstį ir susipažinti su aukštąja mokykla iš arčiau.

Panevėžio kolegija organizuoja individualias ekskursijas ir konsultacijas. Ekskursijos metu susipažinsite su kolegijos Taikomųjų tyrimų ir inovacijų centru, kolegijos laboratorijomis ir auditorijomis. Taip pat bus galimybė asmeniškai pasikonsultuoti su Studijų, karjeros ir užimtumo centro konsultantėmis, užduoti rūpimus klausimus.

Visus besidominčius individualiomis ekskursijomis, kviečiame rašyti el. laišką adresu viktorija.vidziuniene@panko.lt, nurodant savo vardą, pavardę ir telefono numerį. Kolegijos darbuotoja susisieks su jumis artimiausią darbo dieną ir asmeniškai suderinsite jums tinkamiausią apsilankymo laiką.

Informacija apie studijas Panevėžio kolegijoje: https://panko.lt/stojantiesiems/

Kilus klausimams, kreipkitės:

Viktorija Vidžiūnienė
Marketingo projektų vadovė
viktorija.vidziuniene@panko.lt
Tel. nr. +370 645 04866

Galimi darbdaviai:

CLOSE
CLOSE