Panko.lt
Studentų priėmimas: tel. +370 607 96156

Studentė Greta apie socialinį darbą: „Komunikacija, pasitikėjimas, rezultatai“

2023-08-08

Dalinamės Socialinio darbo studijų programos studentų ir ALUMNI rengiamo interviu ciklo nauju įrašu – interviu su pirmą kursą baugisa Socialinio darbo studijų programos studente Greta Barazaite.

Jeigu galėtumėte apibūdinti socialinio darbo profesiją trimis žodžiais, kokie jie būtų?

– Apibūdinčiau maždaug taip: komunikacija, pasitikėjimas, rezultatai.

Dėl kokių priežasčių pasirinkote socialinio darbo studijas būtent Panevėžio kolegijoje?

– Kolegija yra patogioje man geografinėje vietoje, korpusai nėra labai nutolę – greitai pasiekiami. Kitas didelis pliusas, lyginant su kitomis kolegijomis, didesnis dėmesys studentui. Kitose kolegijose (galbūt dėl per didelio studentų skaičiaus) dėstytojai dėl didelio krūvio nepajėgia skirti tiek individualaus dėmesio kiekvienam studentui, pastebėti jo minusus ar pliusus. Mažesnė kolegija dar tikrai nereiškia to, kad ji yra blogesnė.

Esate pirmo kurso studentė. Dabar besimokydama, kokias stipriąsias studijų programos ar pačios kolegijos vietas įžvelgiate?

– Pastebiu, kad didelis dėmesys yra skiriamas ne tik į tai, ką studijuoji, bet ir į tavo asmeninius gebėjimus. Na, kaip pavyzdys: esu komunikabili, drąsi, noriai įsitraukiu į veiklas. Kolegijos bendruomenė pastebėjusi mano savybes siūlo tam tikras veiklas, kur galėčiau save realizuoti. Taip pat didelė pačios programos stiprybė – paskaitos nėra tik tuščiažodžiavimas. Informacija naudinga, įdomi ir praturtinanti reikalingų žinių bagažą.

Galbūt galite pasidalinti, kokios profesinio-praktinio patyrimo patirtys jums labiausiai įsiminė?

– Labiausiai įsiminė įstaigų lankymas, kuriose galėjome stebėti vykstančius darbus ir komunikaciją su klientu. Pasisemti patirties, kaip reikėtų dirbti arba atvirkščiai, kaip nereikėtų.

Tradiciškai – laukiame jūsų palinkėjimo kolegoms studentams bei dėstytojams.

– Savo kolegoms norėčiau palinkėti drąsos. Semkitės kuo daugiau patirčių, nestabdykite savęs ir nepameskite kelio dėl takelio. O dėstytojams norėčiau pasakyti didelį AČIŪ, už atsidavimą savo darbui ir žinių perdavimą.

Interviu rengė Panko Socialinis Darbas

Galimi darbdaviai:

CLOSE
CLOSE