Panko.lt
Studentų priėmimas: tel. +370 607 96156

Kvietimas teikti paraiškas Rotary stipendijai gauti

2023-08-17

Danijos ir Lietuvos tarpusavio šalių komitetas (ICC) kviečia teikti paraiškas 2023/2024 mokslo metų stipendijai gauti. Bus skiriamos keturios naujos stipendijos ateinantiems mokslo metams. Stipendijos dydis – apie 100 Eur/mėn.

Atrenkant kandidatus, atsižvelgiama į socialinę padėtį, šeimos padėtį bei galimus kitus veiksnius. ICC stipendijos skiriamos Lietuvos Respublikos universitetų, neuniversitetinių aukštųjų mokyklų bei profesinio rengimo centrų studentams, besimokantiems tiek valstybės finansuojamose, tiek mokamose vietose bakalauro arba panašaus lygmens studijose. Stipendija suteikiama pirmosioms asmens studijoms. Reikalavimo dėl konkrečios studijų krypties nėra.

Rekomenduojantis klubas, siūlantis kandidatą ICC stipendijai, laiduoja už šį asmenį. Teikiant prašymus būtina nurodyti klubo kontaktinį asmenį, kuris būtų atsakingas už rekomenduojančio klubo tiesioginį bendravimą su stipendininku ir Danijos Rotary klubu sponsoriumi. Prašymus ir kandidatų dokumentus Rotary klubo Prezidentas Lietuvos ICC kontaktiniam asmeniui pateikia iki rugsėjo 1 dienos.

ICC stipendijų skyrimo, mokėjimo ir nutraukimo tvarką kartu su forma užpildymui (anglų kalba) galite rasti šioje nuorodoje.

Informacija savarankiškai paraiškas teikiantiems studentams:

Paraiškoje reikia nurodyti Jus rekomenduojantį Rotary klubą. Siūlome susisiekti su klubais Jūsų mieste ir paprašyti rekomendacijos. Lietuvos Rotary klubų sąrašą galite rasti čia: https://rotary1462.org/ClubDirectory

Iškilus klausimams dėl stipendijų, maloniai prašome kreiptis į Lietuvos ICC kontaktinį asmenį – Faustą Tolkušiną iš Vilniaus Gedimino RK, el.p.: icc@rotary.lt.

Galimi darbdaviai:

CLOSE
CLOSE