Panko.lt
Studentų priėmimas: tel. +370 607 96156

Panevėžio kolegija sustiprino pozicijas aukštųjų mokyklų reitinguose

2024-05-10

Panevėžio regionui puikios naujienos – Panevėžio kolegija sustiprino pozicijas aukštųjų mokyklų reitinguose ir per metus pakilo dviem laipteliais į viršų – į 6 vietą. Naujausius švietimo įstaigų reitingus paskelbė žurnalas „Reitingai“.

„Kolegija savo strategijoje išsikėlė ambicingą tikslą – tapti regiono taikomųjų tyrimų centru ir nuosekliai jo siekia.  Šis didelis šuolis reitingų lentelėje tik dar kartą tai įrodo. Tai ne tik mūsų kolegijos, bet ir viso regiono pasiekimas“, – teigia kolegijos direktorius dr. Gediminas Sargūnas.

Kolegijos buvo vertinamos pagal šiuos kriterijus: Alumnų kuriama vertė ir darbdavių vertinimai; studentai ir studijos; akademinis personalas ir studijų bazės gerovė; konkuravimas tarptautinėje studijų erdvėje.

Pagal išvardintus kriterijus Panevėžio kolegija užima 6–ąją vietą tarp 12 valstybinių kolegijų. Panevėžio kolegija, nuosekliai siekdama savo strateginių tikslų, kasmet kyla reitingų lentelėje ir lenkia Klaipėdos, Šiaulių bei Utenos, Kauno miškų bei aplinkos inžinerijos ir Marijampolės kolegijas.

Vertinant studentus ir studijų kriterijų bei kolegijos akademinį personalą ir studijų bazės gerovę, Panevėžio kolegija reitingų lentelėje puikuojasi 4-oje vietoje. Žurnalo „Reitingai“ analizė rodo, jog Panevėžio kolegijoje palyginti su kitomis 12 valstybinių kolegijų, studentų, nutraukusių studijas skaičius pats mažiausias – vos 8,3 proc. Kolegija gali didžiuotis, jog joje, palygint su visu valstybiniu kolegijų sektoriumi, dirba daugiausia jaunų darbuotojų (iki 35 m.), o mokslo daktarų santykis su visais dėstytojais yra daugiau nei 29 proc.

Pasak „Reitingų“, Panevėžio kolegija reitingų lentelėje pakilo ir pagal kitus du kriterijus: pagal konkuravimą tarptautinėje erdvėje ir pagal alumnų kuriamą vertę ir darbdavių vertinimus.

Pozityvus pokytis rodo, kaip auga ir tobulėja Panevėžio kolegijos bendruomenė, siekdama atliepti regiono darbdavių bei gyventojų poreikius.

Galimi darbdaviai:

CLOSE
CLOSE