Panko.lt
Studentų priėmimas: tel. +370 607 96156

Office 365

Office 365 galite dirbti su Microsoft Office dokumentais (pvz.: Word, Excel, PowerPoint) savo naršyklėje, turite prieigą prie OneDrive duomenų saugyklos, kur galite išsaugoti savo failus (Office dokumentai, PDF, nuotraukos, kt.).
Iš Office 365 svetainės galite atsisiųsti programinę įrangą (Office 365 ProPlus, Skype for Business, OneDrive for Business) į savo įrenginius (iš viso Office programinę įrangą galite naudoti 5 įrenginiuose, jei prijungsite paskyrą daugiau nei 5 įrenginiuose – atsitiktine tvarka viename iš įrengių paskyra bus atjungta).

Kaip pradėti naudoti Office 365

 1. Atsidarykite Office 365 svetainę: https://www.office.com
 2. Prisijunkite: vardas.pavarde@panko.lt; slaptažodis (gavote el. paštu).

Programinė įranga Office 365 jūsų įrenginiams

 1. Prisijunkite prie Office 365 svetainės.
 2. Dešinėje viršuje rasite mygtuką Install apps. Išskleiskite ir pasirinkite jums tinkamą:
  1. Microsoft 365 apps – standartinis paketas.
  2. Other install options atidarys langą su daugiau instaliacinių paketų pasirinkimo galimybių paspaudus mygtuką View apps & devices (planšetėms, telefonams, 64 bitų arba 32 bitų operacinėms sistemoms, Skype for Business, OneDrive for Business).
 3. Suinstaliavus Office programinę įrangą, atsidarykite kurią nors Office programą (Word, Excel ir pan.) ir prisijunkite File (Failas) -> Account (Vartotojas) -> Sign in (Prisijungti) -> suveskite el. paštu gautus prisijungimo duomenis.
 4. Suinstaliavę Office 365 savo failus galite saugoti tiesiai į OneDrive saugyklą ir jūsų dokumentai per interneto naršyklę arba per failų naršyklę (Explorer) bus prieinami iš bet kurio įrenginio bet kurioje vietoje prisijungus prie Office 365 svetainės.
 5. Jeigu norite deaktyvuoti įrenginį iš kurio pašalinote Office 365 ir norite įrašyti į kitą įrenginį: prisijunkite prie Office 365 svetainės, atsidarykite savo vartotojo informaciją -> viršuje, dešinėje apvalus mygtukas su jūsų inicialais -> View Account -> kairėje meniu pasirinkite Įrenginiai (Devices) -> ir matysite įrenginius, kuriuose aktyvavote Office 365.
 6. Jei norite pasikeisti slaptažodį arba jį pamiršote – kviečiame kreiptis į kolegijos Informacinių technologijų centrą:
  1. ateti adresu Klaipėdos g. 3, 515 kab.
  2. rašyti el. paštu: itc@panko.lt

Pastabos!

Galimi darbdaviai:

CLOSE
CLOSE