(8 45) 46 03 22, (8 645) 04866

Nordplus

Šiaurės ministrų taryba (ŠMT) yra programos „Nordplus“ rengėja ir kasmet iš viso skiria 9 mln. eurų programos veiklos sritims finansuoti. „Nordplus“ veikia ne tik aštuoniose Šiaurės ir Baltijos šalyse, bet ir dar trijuose autonominiuose Alandų, Farerų salų ir Grenlandijos regionuose (pastarieji laikomi programos „Nordplus“ bendradarbiaujančiomis šalimis). Išsamesnės informacijos apie programą „Nordplus“ ieškokit bendrojoje interneto svetainėje www.nordplusonline.org.

Kokie „Nordplus“ programos tikslai?
Pagrindiniai „Nordplus“ tikslai:

Kokie yra svarbiausi 2017‒2018 metų „Nordplus“ tikslai?
2017‒2018 metais pagal „Nordplus“ raginama teikti paraiškas, susijusias su pabėgėlių ir imigrantų integracija į švietimo ir mokymo sistemą visuose sektoriuose ir pagal visas „Nordplus“ programas.

Iš kokių paprogramių susideda „Nordplus“?
Programos „Nordplus“ paprogramių tikslas ‒ įtraukti visus formaliojo ir neformaliojo švietimo ir mokymosi visą gyvenimą lygius ir dalyvius. Bet kurioje programos „Nordplus“ paprogramėje dalyvaujantys pareiškėjai ir partneriai gali būti tik įstaigos ar organizacijos, fiziniai asmenys negali teikti paraiškų pagal programą „Nordplus“.

„Nordplus“ paprogramės:

Kokios Nordpuls tikslinės grupės?
Pagal „Nordplus“ leidžiama finansuoti tik dalyvius iš Baltijos šalių (Estijos, Latvijos ir Lietuvos), Šiaurės šalių (Suomijos, Švedijos, Danijos, Norvegijos ir Islandijos) ir autonominių regionų (Alandų, Farerų salų ir Grenlandijos). Nors dalyviai iš kitų šalių gali dalyvauti pagal programą „Nordplus“ finansuojamuose projektuose, jie negali gauti programos finansavimo. Tokie dalyviai taip pat negali teikti „Nordplus“ paraiškų ar jų koordinuoti. Išsamesnės informacijos apie tinkamus dalyvius ieškokite kiekvienai paprogramei skirtame kyriuje.

Nuoroda: http://smpf.lt/lt/pristatome-2017-m-nordplus-vadovo-leidima-lietuviu-kalba

Galimi darbdaviai:

CLOSE
CLOSE
Keisti šrifto dydį