Panko.lt
Studentų priėmimas: tel. +370 607 96156

Tarptautinio verslo studentams – Panevėžio kolegijos ir Vokietijos Stralsund universiteto diplomas

2023-07-03

Studijos jau peržengė universitetų ir valstybių sienas. Tarptautiniai studijų projektai bei mainų programos jungia aukštųjų mokyklų studentus ir dėstytojus į pasaulinį tinklą, kurio aktyviu dalyviu tapo ir Panevėžio kolegija.

Vokietijos Stralsund taikomųjų mokslų universiteto iniciatyva norintiems studijuoti Lietuvoje, bet dalį studijų laiko praleisti kitos šalies aukštojoje mokykloje jau nuo šių – 2023 – 2024 mokslo metų siūloma rinktis Tarptautinio verslo studijų programą Panevėžio kolegijoje. Pasirinkę Tarptautinio verslo studijų programą, studentai gaus dvigubą diplomą, t.y. per tą patį studijų laikotarpį (4 metus) įgys ne tik Panevėžio kolegijos profesinio bakalauro, bet ir Stralsundo taikomųjų mokslų universiteto aukštojo mokslo diplomą. 

Stralsund taikomųjų mokslų universitetas – novatoriška aukštoji mokykla, kuri didelį dėmesį skiria moksliniams tyrimams. Šiuo metu Vokietijos universitete mokosi apie 2400 studentų iš 55 valstybių.

Panevėžio kolegija, bendradarbiaudama su Vokietijos aukštąja mokykla, atnaujino Tarptautinio verslo studijų programą. Nuo šiol visi Tarptautinio verslo studijų dalykai bus dėstomi anglų kalba, o  programa orientuota išskirtinai į praktiką. Studentai turės galimybę pasisemti žinių ne tik iš Panevėžio kolegijoje dirbančių dėstytojų – praktikų, bet ir Vokietijos Stralsund universiteto profesorių, turinčių patirties bankininkystės ir finansų, elektroninės prekybos, pramonės, teisės, logistikos, viešojo administravimo ir regioninės ekonomikos plėtros srityse.

Programos turinys atnaujintas atsižvelgiant į 20 metų Stralsund universitete vystomos studijų programos „International Management Studies in the Baltic Sea Region“ turinį. Studentai I ir II kursą baigs Panevėžio kolegijoje , III kursą vyks studijoms į Stralsund universitetą (pagal EARASMUS mainų programą), IV kursas skirtas praktiniam mokymui ir baigiamojo darbo rengimui, kurį kuruos Stralsund universiteto profesūra.

Vokietijos švietimo sistema pripažįstama kaip viena geriausių pasaulyje, tad studijuodami Panevėžio kolegijoje studentai įgys pranašumą darbo rinkoje – baigę studijas gaus dvigubą diplomą, o studijų metu  įgys darbdavių taip vertinamos tarptautinės patirties, tobulins anglų kalbą, užmegs tarptautinius ryšius. Tarptautinės studijos – galimybė pažinti kitas kultūras, pajusti socialinius, ekonominius  skirtumus, ugdyti asmenines savybes reikalingas profesinėje veikloje, ir, žinoma, turiningai praleisti laiką – Starlsund universiteto miestelis įsikūręs ant Baltijos jūros kranto.

Tarptautinio verslo studijos Panevėžio kolegijoje gali tapti jūsų karjeros pradžia!

Sigitas Gailiūnas, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

„Dvigubas Tarptautinio verslo diplomas ne tik galimybė jaunam žmogui įgyti specialybę, bet ir nauda regionui. Jauni specialistai įgys tarptautinės patirties, pasisems idėjų, tikėtina, kad užmegs ryšius ir viliamės, kad kurs verslus, atves užsienio partnerius į mūsų regioną.“

Martynas Prievelis, Panevėžio kolegijos Tarptautinio verslo studijų programos dėstytojas (Baigęs dvigubo diplomo studijas – VDU (Finansai ir bankininkystė), Liuveno katalikiškasis universitetas (Vadyba))

„Pačiam teko įsitikinti, kad dvigubo diplomo studijos suteikia platesnį supratimą apie skirtingų šalių verslo ir ekonomikos aktualijas, leidžia geriau įvertinti egzistuojančius skirtumus. Tokios studijos sudaro puikias galimybes gilintis į tai, kuo gyvena šių dienų verslas, kas lemia jo sėkmę ir su kokiomis problemomis jis susiduria. Tačiau tai ne viskas. Studijos svečioje šalyje suteikia tarpkultūrinės patirties, galima bendrauti ir mokytis kartu su studentais iš viso pasaulio, kelti savo konkurencingumą darbo rinkoje, tobulinti užsienio kalbų žinias.“

Galimi darbdaviai:

CLOSE
CLOSE