(8 45) 46 03 22, (8 645) 04866

Elektromechanika (Nauja!)

Elektromechanika

Studijų programos forma ir trukmė:  ištęstinė (4 metai).

Studijų programą vykdo: Panevėžio kolegijos Technologijos mokslų fakultetas.

Kvalifikacinis laipsnis ir profesinė kvalifikacija: Inžinerinijos mokslų profesinis bakalauras.

Studijų programos apimtis kreditais: 180 ECTS kreditų.

2019 m. priėmimas į nuolatinę ir ištęstinę studijų formas nuo Birželio 1 d. bendruoju priėmimu arba tiesiogiai.
Daugiau informacijos: Studijų programos 2019 m.

Dėmesys praktikai: praktinius įgūdžius studentai tobulina kolegijos praktinio mokymo centre,  kompiuterizuotose auditorijose ir laboratorijose, Panevėžio mechatronikos centre, KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultete, miesto ir regiono įmonių darbo vietose, kurioms reikalingas specialistas, turintis mechanikos inžinerijos ir elektros inžinerijos žinių ir gebėjimų. Partneriai: UAB „Schmitz Cargobull Baltic“, UAB „Norac“, UAB „Jutrix“, UAB „Amilina“, UAB „AQ Wiring Systems“, UAB „Iremas“ ir kt.

Tarptautinių studijų galimybės: programos studentai turi galimybę studijuoti pagal ERASMUS  studentų mainų programą.

Programos tikslas: parengti mechanikos inžinerijos specialistus, gebančius savarankiškai atlikti įrenginių projektavimo, eksploatavimo ir priežiūros, įvairių techninių gaminių projektavimo ir jų gamybos technologijų parinkimo darbus.

Kodėl verta rinktis šią programą:  išmoksite dirbti su kompiuterizuotomis projektavimo programomis SolidWorks ir AutoCAD, sudaryti valdymo programas kompiuterinio valdymo (CNC) staklėms, dirbti su kompiuterizuoto gamybos rengimo programa MasterCAM. Taip pat įgysite elektros inžinerijos žinių ir gebėjimų, kurie leis montuoti, valdyti ir eksploatuoti įvairius elektromechaninius įrenginius. Dviejų inžinerijos krypčių (mechanikos ir elektros) žinios suteiks puikias galimybes įsidarbinti įmonėse, kuriose reikalingi šių dviejų sričių specialistai.

 

Galimi darbdaviai:

Keisti šrifto dydį